15 grudnia w naszej szkole mieliśmy wesoły i nietypowy dzień. Dzieci, rodzice i nauczyciele wspólnie wykonywali łańcuchy, bombki i dekoracje z filcu. Wszystko po to by razem miło spędzić czas oraz udekorować drzewko bożonarodzeniowe. Poza przepiękną choinką w szkole unosił się zapach pieczonych pierników, które również wszyscy razem dekorowali . Takie świąteczne zajęcia zwabiły do nas Świętego Mikołaja, który był zachwycony drzewkiem, piernikami ale także piosenką o choince, której dzieci, rodzice i nauczyciele nauczyli się śpiewać z wykorzystaniem gestów z Makatonu. Mikołaj nie szczędził pochwał i prezentów.
Dziękujemy rodzicom i uczniom za wspólnie spędzony piękny czas- panie: Justyna Górska, Kasia Wróblewska, Sylwia Oleszkiewicz, Kasia Bruździak, Magda Waszczuk, Magda Zawada, Ewa Kuciej - Parciak, Asia Rzosińska . Życzymy wszystkim wesołych i ciepłych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie, a na Nowy Rok samych pogodnych dni upiększanych uśmiechem Waszych dzieci.