W czwartek, 17 stycznia w naszej szkole odbył się ZIMOWY BAL KARNAWAŁOWY. Uczestnikami balu byli uczniowie z I i II ZET. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez naszych uczniów, którzy wcześniej na swoich zajęciach edukacyjnych przygotowali elementy, które posłużyły do dekoracji naszej Zimowej Krainy. Zjawiskowy wygląd, wprowadził uczniów w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosiła prowadząca imprezę Elsa. Dzieci wystąpiły w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, piraci, wróżki, aniołki, diabełki, minionki, różne zwierzątka i wiele innych postaci. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Elsa z bajki „Kraina Lodu” urozmaicała bal ciekawymi pomysłami zabaw. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Uczniowie wykonali piękne lodowe lampiony, które dodały uroku Zimowej Krainie. Tego dnia nie brakowało wielu emocji, radości, euforii. W naszej placówce bale są atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki. Wspólna zabawa przy muzyce rozwija u nich inwencję twórczą i pozwala bardziej zintegrować środowisko uczniowskie.