Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. Tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła Świętego Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, na uroczystości pojawił się 21 grudnia w naszej szkole długo oczekiwany przez uczniów,  gość- Mikołaj – kochany przez wszystkich. Cały rok czekał na ten dzień, aby wręczyć prezenty. Uczniowie  się bardzo ucieszyli z tej niezwykłej wizyty. Podczas spotkania z Mikołajem  uczniowie  zaśpiewali  Mikołajowi piosenki, wyrecytowali wierszyki i zatańczyli . Obecni na uroczystości goście, z zachwytem obserwowali występy naszych uczniów. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Po występach Mikołaj obdarował uczniów upominkami. Uczniowie Mikołajowi wręczyli świąteczny  prezent  i podziękowali za prezenty.