Z Mikołajem sport to zdrowie, każdy uczeń i przedszkolak Ci to powie

W dniu 06.12.2023r. w naszym Ośrodku odbyły się V Mikołajkowe zawody sportowe pod hasłem: „Z Mikołajem sport to zdrowie, każdy uczeń i przedszkolak Ci to powie”. W tym roku w zmaganiach sportowych brały udział: przedszkolaczki, klasy I i II ZET oraz klasy SPDP. Jak co roku zabawa była świetna. Wszystkie konkurencje uczniowie i maluchy z przedszkola pokonały prawidłowo z dawką dużego humoru. Jak zawsze zaszczycili nas swoją obecnością i zamienili się w sponsorów – Mikołajów, którzy prznieśli ze sobą mnóstwo prezentów i medeli;
Pan Starosta szczycieński Jarosław Matłach, Pani Ewa Bogusz – Powiatowe Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji, Pan Jerzy Cimoszyński wice przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz Panowie Kamil i Piotr również z Centrum Sportu, którzy bardzo wspierali wszystkich uczestników a jednocześnie pilnowali punktacji, sędziowali i uczciwie zliczyli punkty. Dlatego też nasi zawodnicy wszyscy swoją postawą i zaangażowaniem zajęli I miejsca. Dziękujemy wszystkim za udział a publiczności za kibicowanie. Mamy nadzieję że spotkamy się za rok.
Zabawę i konkurencje przygotowali i prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego.